Produktai

Vidaus bėgančios eilutės
Lauko bėgančios eilutės
Laikrodžiai - Termometrai
Laikrodžiai - Taimeriai
Valiutų kursų švieslentės
Švieslentės degalinėms
Švieslentės sportui
LED apšvietimas
Kiti gaminiai

LED apšvietimo sprendimai

Turbūt jau pastebėjote jog į Lietuvą iš vakarų plūsta LED apšvietimo panaudojimo banga. Tai ir tūrinių raidžių pašvietimas, interjero detalių išryškinimas ir dar daug kitokių šviesos diodų panaudojimo galimybių apšvietimo sprendimam. Šios apšvietimo technologijos didžiausi privalumai yra ilgas tarnavimo laikas, nepriklausantis nuo įjungimų/išjungimų skaičiaus, galimybė įgyvendinti įvairiausius šviesos efektus, minimalus erdvės poreikis, itin mažas išskiriamos į aplinką šilumos kiekis. Kalbant apie efektus, kaip pavyzdį, galima paminėti švelnius perėjimus nuo vienos spalvos prie kitos, įvairaus dažnio mirgsėjimus, slinkimai ir panašūs efektai kurie yra neįmanomi su dienos šviesos lempomis arba brangiai kainuojantis "malonumas" naudojant kaitrines lemputes. Aišku šviesos diodų panaudojimas apšvietimui kainuoja daugiau negu dienos šviesos lempų arba kaitrinių lempučių be efektų generatorių, tačiau per ilgesnį laiką jis atsiperka dėl žymiai mažesnių energijos sąnaudų bei ilgesnio tarnavimo laiko. Mūsų įmonė bendradarbiaudama su dizaineriais bei architektais yra įgyvendinusi ne vieną LED apšvietimo projektą. Apie keletą stambesnių projektų skaitykite žemiau.

Apjungus šviesos diodus, lempas bei mūsų turimas elektronikos žinias su dizainerių ar architektų išmone galima sukurti itin įspūdingų bei unikalių apšvietimo sprendimų - tereikia tik pasitelkti fantaziją!

City Metro

City Metro - tai futuristinio stiliaus naktinis klubas Kaune, čia įgyvendinome pirmąjį mūsų kompleksinį sprendimą kuriame buvo panaudotos bėgančios eilutės bei šviesos diodų apšvietimas. Bėgančios eilutės skirtos informacijos pateikimui, o LED apšvietimas futuristinio įvaizdžio kūrimui. Šviosos diodų apšvietimas buvo panaudotas laiptų į šokių aikštelę pašvietimui, tuo pačiu prisidėdamas prie bendro klubo interjero dizaino bei apšviesdamas pačius laiptelius kas padidino klientų saugumą, juk nėra malonu lipti laiptais tamsoje, tiesa? Tačiau įspūdingiausia vieta yra įėjimo į patį klubą koridorius kuriame per visą jo ilgį yra išdėstyti mėlynų šviesos diodų žiedai, uždengti organiniu stiklu. Šių žiedų degimas yra valdomas mikrovaldiklio kuriame yra įdiegta keletas žiedų valdymo programų, kurias vartotojas gali pasirinkti vieno mygtuko paspaudimu, bei keisti jų vykdymo greitį rankenėlės pasukimu. Turbūt įspūdingiausias efektas yra palyginus greitas žiedų slinkimas nuo įėjimo durų link pačios klubo patalpos. Palyginimui tai truputį panašu į lėktuvų nusileidimo tako signalines lempas. Bendrai apie šį projektą galite perskaityti žurnalo "Namas ir aš" 2004 m. Nr.9, 48 - 55 puslapiuose išspausdintame straipsnyje.

Metropolis

Vienas stambiausių apšvietimo projektų įgyvendintas kavinėje Metropolis, Kaune. Šiame projekte, pagal architektų idėją, panaudotos dvi spalvos - raudona ir mėlyna. Skiriamųjų sienelių apšvietimui naudojami šviesos diodai, o sienų apšvietimui prožektoriai su kaitrinėmis lemputėmis. Šią apšvietimo sistemą valdo mikrovaldiklis, kuris perjungia spalvas vartotojo užduodamu laiko intervalu (nuo 2 iki 30 minučių). Spalvų perjungimas vyksta po truputį gesinant vieną spalvą ir tuo pat metu uždegant priešingą spalvą, ko pasekoje matoma apšvietimo spalva švelniai keičiasi iš vienos į kitą pereidama per violetinį atspalvį. Kartu su šviesos diodų spalvos perėjimu tokiu pačiu greičiu perjungiami ir prožektoriai, visa tai sukuria vientisą atspalvių pasikeitimą kavinės viduje.